دستور پخت کیک با مخلوط گلنان پوراتوس

زمانی که نوبت به تنوع در خوارکی می رسد، هیچ چیزی نمی تواند با عطر و طعم کیک تازه برابری کند. طعم کیک تافی یک مزه منحصر به فرد و تازه است که همه را در یک عصر طلایی هیجان زده خواهد کرد. اما برخلاف آن  چیزی که از نام این نوع کیک بر می‌آید طرز پخت آن آنقدرها مشکل نیست. دستور پخت کیک با مخلوط گلنان پوراتوس  انعطاف پذیر است، که می توانید آن را با سلیقه خودتان خوب جور کنید. بافت نهایی کیک طوری است که آن را از طعم و مزه های سنتی و معمولی کاملا جدا می‌کند. پس دست به کار شوید و قدم اول آماده سازی کیک تافی را آغاز کنید.

 اگر عاشق طعم و مزه کیکی و شیرینی داغ باشید در آن صورت باید پخت نوع خانگی آن را در برنامه روتین خود بگذارید. یه راه حل ساده و سریع پختن کیک وشیرینی را به یک لذت داُئمی در هر ساعتی تبدیل می‌کند. برای این کار می توانید از یکی از محصول های خاص و با کیفیت مثل مخلوط تگرال ساتین تافی گلنان پوراتوس کمک بگیرید و در زمان اندکی کیک تافی داغ و لذیذی را آماده کنید

مواد لازم برای دستور پخت کیک با مخلوط گلنان پوراتوس :

  • ۴ فنجان میکس کیک تافی گلنان پوراتوس
  • ۱۵۰ گرم روغن گیاهی
  • ۱۷۵ گرم تخم مرغ
  • ۱۱۰ گرم آب (در دمای آشپزخانه)

مواد لازم برای روکش یا مغذی تافی کیک

  • ۳۰۰ میلی لیتر خامه
  • ۸۵ گرم کره ( در دمای آشپزخانه)
  • ۱۰۰ گرم شکر
  • ۱.۵ قاشق چایخوری نمک دریا

دستور پخت کیک با مخلوط گلنان پوراتوس:  

قدم اول

تهیه کیک تولد و مافین هر دو با این مخلوط تافی گلنان پوراتوس ممکن است. پس در قدم اول تصمیم بگیرید که چه نوع کیکی را می خواهید سرو کنید.برای این دستور پخت کیک با مخلوط گلنان پوراتوس کافی است به اندازه لازم از این مخلوط بردارید. ( این دستور بر طبق نسب ۴ فنجان معادل ۵۰۰ گرم است) سپس آن را در ظرف مناسب الک کنید. سپس فر را از قبل روی ۱۸۰ درجه سلسیوس تنظیم کنید و قالب مافین یا کیک با ابتدا با مقداری روغن و سپس با اندکی آرد بپوشانید.

قدم دوم

مخلوط قنادی تگرال ساتین میکس مرغوبی از آرد درجه یک، عصاره وانیل و پودر شکر، اندکی نمک و بهبودهنده های متعددی مثل بکنیک پودر است. در این مرحله ۱۷۵ گرم تخم مرغ معدل ۳ عدد متوسط با میکس تافی گلنان پوراتوس مخلوط نمایید. آن را به مدت ۱۰ دقیقه خوب مخلوط کنید.

قدم سوم

به این مخلوط الک شده، ۱۵۰ گرم روغن گیاهی را اضافه کنید و آن را با سایر مواد میکس نمایید.

قدم چهارم

۱۱۰ گرم آب را به مخلوط پایه اضافه نمایید و آن را به هم بزنید. میکس بدست آمده را به قالب که از قبل آماده کرده بودید منتقل نمایید.

 

خرید مخلوط تافی گلنان پوراتوس

 

 

قدم پنجم

مایه کیک آماده شده با مخلوط گلنان پوراتوس را در فر از قبل گرم شده به مدت ۳۰ تا ۳۵ دقیقه بپزید. بعد از گذشت این زمان این کیک آماده است. بگذارید تا یک ساعت استراحت کند. تا همین جا می توانید از طعم لذیذ کیک تافی ساتین گلنان پوراتوس لذت ببرید. اما پیشنهاد ویژه ما این است که آن را با مغذی و سس تافی سرو کنید تا از آن لذت بیشتری ببرید.

خرید انواع مغذی کیک

 

دستور سس تافی

اول از همه باید گفت که از سس تافی می توانید به عنوان مغذی هم استفاده کنید. کافی است آن را قبل از پخت کیک آماده و به لایه میانی اضافه کنید.

  • خامه، کره و شکر را مطابق اندازه هایی که در بالا به آن اشاره شده در سس پن و یا هر ظرف مناسب دیگری بریزید.
  • بگذارید تا این مخلوط بر روی دمای کم به آرامی ذوب و میکس شود. آن را همواره مخلوط کنید تا سس تافی یکدستی بدست آید.

 

دستور پخت کیک با مخلوط گلنان پوراتوس - کیت لاین

 

نهایتا بگذارید اگر تمایل دارید سس تافی را گرم سرو کنید، آن را بر روی برش های کیک که با مخلوط مخلوط قنادی تگرال ساتین گلنان پوراتوس آماده کرده‌اید سرو کنید. یا آن را به صورت سرد و مغذی به این میان وعده دلچسب اضافه و نوش جان کنید.

خرید مخلوط تافی گلنان پوراتوس

 

 

بیشتر مطالعه کنید: انواع آرد و بهبود دهنده های ویژه آن

 

این محتوا را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

جدیدترین مقالات

طراحی پاسیو رستوران

طراحی فضای پاسیو رستوران

انواع سرکه

نگاهی به بهترین انواع سرکه

انواع ماگ قهوه - کیت لاین

جدید ترین مدل های ماگ قهوه

ظروف آلومینیومی

ظروف آلومینیومی

تجهیزات پخت پیتزا

انواع پیتزا

باکس خمیر

باکس خمیر پیتزا