موثرترین روش ها و لوازم دلیوری رستوران

سرویس های بیرون بر و دلیوری غذا دو بخش مهم صنعت رستوران در حال رشد می­باشد که سالانه تقریبا ۲۰۰ میلیارد دلار سود داشته است. باید گفت که موثرترین روش ها و لوازم دلیوری رستوران کارکرد رستوران و بهروری آن را به شدت بالا خواهد برد. در عصر حاضر به دلیل اهمیت وقت و زمان و آسایش و راحتی درخواست دلیوری و تحویل غذا از رستوران ها زیاد شده است. اگر تمایل به تشکیل تیم دلیوری برای رستورانتان را دارید خواندن این مطلب از مجله کیت لاین به شما کمک خواهد کرد.

نکاتی درباره دلیوری غذا و سرویس غذای بیرون بر

۱-مکانی را برای تحویل و دلیوری غذا در نظر بگیرید

با تعیین جایگاه و مکانی برای رانندگان دلیوری، صف انتظار مشتریان را  کاهش می­ دهید برای کارایی بهتر لازم است فضایی برای گرفتن سفارش و بسته بندی نیز در نظر بگیرید و همچنین برای مشتریانی که از طریق تلفن یا آنلاین هزینه پرداخت نمی کنند، یک دستگاه pos تهیه کنید.

۲-تکنولوژی را بروز کنید

از تکنولوژی دستگاه pos و اپ های مختلف و همچنین سایت جهت سفارش آنلاین بهره مند شوید.

۳-برای کارکنان دلیوری دوره آموزشی تدارک ببینید

اگر برای تحویل کالا راننده استخدام می کنید، لازم است به آنها روش قرار دادن مواد غذایی در وسیله نقلیه و نحوه مکالمه با مشتری را آموزش دهید. راننده ای که استخدام کرده اید باید بداند که وی مسئول نام برند شماست و باید مطابق قوانین رفتار کنند. بسته بندی غذاهای برون بر نیز باید در ظروف یکبار مصرف و یا از جنس کرافت و ظروف پلاستیکی انجام شود.

 

موثرترین روش ها و لوازم دلیوری رستوران
استفاده از بسته بندی و ظروف مناسب برای دلیوری

۴-یک منوی دلیوری تهیه کنید

تهیه منوی جداگانه به بسته بندی آسان و تحویل فوری کمک می کند. منوها را با انتخاب غذاهایی که زیاد سرد و داغ و یا آبدار نیستند شروع کنید همچنین از کارمندان خود بپرسید که چه نوع وعده غذایی برای منوی دلیوری اضافه شود.

۵-لوازم دلیوری رستوران مناسب تهیه نمایید

انواع ظروف، دستمال، درپوش، فنجان، جعبه های پیتزا، چاشنی و کیسه های نسوز دلیوری را در کیف حمل و باکس حمل غذا قرار دهید تا راننده همه امکانات تحویل را در اختیار داشته باشد.

۶-با پیکهای غذایی ارتباط برقرار کنید

برای بهبود خدمات دلیوری، سعی کنید رانندگان تحویل کالا را به اسم بشناسید. ممکن است برخی از رانندگان دلیوری از کارکنان داخلی رستوران نباشند ولی با آنها در ارتباط باشید تا در صورت افزایش مشتری بتوانید با آنها راحت در تماس باشید.

 

بیشتر مطالعه کنید: با ظروف یکبار مصرف مدرن آشنا شوید

این محتوا را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

جدیدترین مقالات

چای و انواع دمنوش

چای، دمنوش و انواع آن

تابه وک

تابه وک و کاربرد آن

چاقو تیزکن

چاقو تیزکن

جای دستمال کاغذی

جای دستمال کاغذی

انواع زیتون - کیت لاین

روش های فرآوری انواع زیتون

طراحی پاسیو رستوران

طراحی فضای پاسیو رستوران

انواع سرکه

نگاهی به بهترین انواع سرکه

انواع ماگ قهوه - کیت لاین

جدید ترین مدل های ماگ قهوه

ظروف آلومینیومی

ظروف آلومینیومی