بازگشایی رستوران ها

برای شروع فعالیت صنعت رستوران و فست فود رعایت قوانین و پروتکل های بهداشتی الزامی است و نحوه فعالیت رستوران ها در این دوران بسیار حائز اهمیت است. چه کارهایی می توان انجام داد تا مشتریان با امنیت خاطر به فضای رستوران برگردند؟

 

فاصله اجتماعی در رستوران ها

پس از بررسی روش های پخت، بدون تماس مستقیم دست با غذا و نحوه بسته بندی و ارسال غذا، با رعایت اصول بهداشتی با بازگشایی رستوران ها بهتر است موارد زیر را نیز رعایت نمایید.

بازگشایی رستوران ها

 

قرار دادن میزها در فضای باز 

میزهای داخل را با فاصله بیشتری از هم قرار دهید و اگر امکان استفاده از فضای بیرون را دارید میزها را با فاصله از هم در آنجا قرار دهید.

باز شدن رستوران ها در کرونا ویروس

 

هوای تازه

در مکان خود تا جایی که ممکن است پنجره ها را باز کنید و پرده ها را کنار بزنید تا هوای تازه در جریان باشد و مشتریان شما احساس راحتی کنند.

 

پاکیزگی

تمام میز و صندلی ها را مرتب ضدعفونی کنید. وقتی مشتریان، شما را در حال انجام این کار ببینند به این یقین میرسند که شما بهداشت را رعایت میکنید و احساس راحتی بیشتری میکنند.

ضدعفونی کردن رستوران ها

 

نکات دیگر:

  • منوی خود را داخل و بیرون از رستوران به صورت خوانا قرار دهید، تا تماس دست های مختلف با منو از بین برود.
  • پیش خدمت میتواند نوشیدنی ها را روی یک میز بچیند تا مشتریان خودشان نوشیدنی مورد نظر را بردارند.
  • بسیاری از کارمندان بعد از شیفت کاری خود تجمع میکنند شما باید از این اتفاق جلوگیری کنید.

در حالی که شیوع کروناویروس شرایط سختی را برای صنعت رستوران ایجاد کرده است اقداماتی وجود دارد که با رعایت آن ها به شما این امکان را میدهد، در صورت اجازه ارگان های مربوطه برای باز بودن رستوران ها ذهن مشتری راحت تر باشد و بتوانند با اطمینان خاطر داخل رستوران وقت بگذرانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *