تبلیغات...از دادزن تا شبکه اجتماعی

کیت لاین/سرویس تحریریه: اگر اهل گشت و گذار باشید هنوز هم بعضی رستوران‌ها را می‌توان دید که هنگام ظهر یک نفر با صدایی رسا را جلو رستوران مستقر کرده و با فریادِ “غذا حاضر است” مشتریان را به سالن دعوت می‌کند.
اهمیت تبلیغات در دنیای امروز بر هیچ کس پوشیده نیست و صنعت رستوران هم از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. تبلیغات صنعت خوراک امروزه از راه‌های مختلف مخاطب را تشویق به حضور در چرخه مصرف می‌نماید. کلیپ‌ها، بیلبوردها، هدایای تبلیغاتی، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات نامحسوس و حتی حضور یک برند در امور اجتماعی مثال‌هایی از دنیای گسترده تبلیغات هستند.

تبلیغات...از دادزن تا شبکه اجتماعی

تصاویر جوانانی که با ولع فراوان ساندویچ یا کبابی را تست می‌کنند و دیگران را دعوت به امتحان کردن رستوران یا کافه‌ای می‌کنند یا هنرپیشه و ورزشکاری که با لبخند سفارش کله پاچه می‌دهد را همه ما دیده‌ایم. آیا تبلیغات به تنهایی ضامن موفقیت یک رستوران خواهد بود؟ تبلیغات یک علم است و انجام آن نیاز به مشورت با متخصصین این حوزه دارد. نکته مهم‌تر اینکه جایگزین کردن کیفیت با تبلیغات معمولا به شکست می‌انجامد. فراموش نکنیم که تبلیغات بی‌اساس و اغواگر در صورتی که باعث ضرر و اغفال مشتری گردد، جرم است و علاوه بر آن خودش یک ضدتبلیغ خواهد بود. صداقت و کیفیت در کنار تبلیغ درست، باعث موفقیت خواهد بود.

نویسنده: حمید رضا صادقی

 

*** تمامی مطالب متعلق به سایت کیت لاین است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

 

این محتوا را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

جدیدترین مقالات

چای و انواع دمنوش

چای، دمنوش و انواع آن

تابه وک

تابه وک و کاربرد آن

چاقو تیزکن

چاقو تیزکن

جای دستمال کاغذی

جای دستمال کاغذی

انواع زیتون - کیت لاین

روش های فرآوری انواع زیتون

طراحی پاسیو رستوران

طراحی فضای پاسیو رستوران

انواع سرکه

نگاهی به بهترین انواع سرکه

انواع ماگ قهوه - کیت لاین

جدید ترین مدل های ماگ قهوه

ظروف آلومینیومی

ظروف آلومینیومی