کیت لاین/سرویس ترجمه: بزرگ ترین بستنی فروشی دنیا که در انگلستان واقع شده است ، شما را به یاد فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی می اندازد. این بستنی فروشی شبیه به دنیای قصه هاست، با درختان شیرین در زمین های بازی خوردنی و آبشارهایی از توت فرنگی که از میان درختان جاری شده است احاطه شده است. این مزرعه ی بستنی در نزدیکی شهر چستر واقع شده است و هر چیزی را که برای یک گردش متفاوت خانوادگی لازم است دارد .


این بستنی فروشی در زمینی به وسعت 581 متر مربع واقع شده است وبسیار دیدنی است. اصلا جای تعجب نیست که این فروشگاه بستنی ها را در طعم های بسیار متنوع عرضه می کند. در آنجا بیش از 50 انتخاب برای طعم بستنی وجود دارد ، از طعم های کلاسیک که انتظار آن را دارید گرفته تا هر طعم غیر قابل حدسی مثل چری کولا و مارش مالو.

همچنین در آنجا محصولات بدون گلوتن و بدون لبنیات هم عرضه می شود. آنجا سالن بزرگی با تعداد زیادی صندلی وجود دارد و یک زمین بازی سرپوشیده برای بچه ها تا اصلا نگران سرما خوردن بچه ها نباشید. با وجود آنکه خرید کردن به تنهایی هیجان انگیز است، آنجا امکان فعالیت زیادی برای کسانی وجود دارد که میخواهند یک روز شاد را تجربه کنند. کودکان می توانند وارد یک مزرعه حیوانات شوند که بسیار واقعی به نظر می رسد  یا انرژی خود را در زمین بازی دِیزی تخلیه کنند.


 بچه ها می توانند در دره هایی از عسل، در زمین های بازی سرپوشیده بازی های هیجان انگیز را تجربه کنند، در غار جم استون به دنبال گنج بگردند، از سرسره ژله ای سر بخورند و یا مهارت گلف خود را در زمین کوچک شکلاتی گلف امتحان کنند. همچنین مطمئن باشید در موقع ورود حتما بستنی درختی جلو در را دیده باشید که هر سی دقیقه حباب تولید می کند. بچه هایی که به دنبال هیجان بیشتر هستند می توانند با چهارچرخه در آنجا بگردند و علاوه بر عبور از زیر طاق ها ، فعالیت های دیگری مثل ایرهاکی وحرکات موزون انجام دهند. برای پدر و مادر ها چطور؟ در آنجا کافه-قنادی جای مناسبی برای نوشیدن یک نوشیدنی داغ و ملاقات کردن است، البته زمانی که بچه ها سخت مشغول بازی هستند.
ورودی مزرعه و زمین بازی دیزی کاملا رایگان است، اما سایر قسمت ها بین 1 تا 4.5 یورو هزینه دارند.

مترجم : مهنوش حسنخانی

نویسنده:جولیا دلاهای, www.mirror.co.uk

 

*** تمامی مطالب متعلق به سایت کیت لاین است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

این محتوا را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

جدیدترین مقالات

چای و انواع دمنوش

چای، دمنوش و انواع آن

تابه وک

تابه وک و کاربرد آن

چاقو تیزکن

چاقو تیزکن

جای دستمال کاغذی

جای دستمال کاغذی

انواع زیتون - کیت لاین

روش های فرآوری انواع زیتون

طراحی پاسیو رستوران

طراحی فضای پاسیو رستوران

انواع سرکه

نگاهی به بهترین انواع سرکه

انواع ماگ قهوه - کیت لاین

جدید ترین مدل های ماگ قهوه

ظروف آلومینیومی

ظروف آلومینیومی